آموزش افتر افکت

آموزش فتوشاپ

مدرسه گرافیک

مشکل باز کردن عکسهای با فرمتJPGبا فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.3.49649

شروع موضوع توسط peleton2014 ‏15/4/18 در انجمن مشکلات و سوالات در مورد کامپیوتر

1. peleton2014
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام نمیدونم این چه مرگش شده با اینکه یکبار فتوشاپ رو حذف کردم و دوباره نصبش کردم هنوز این مشکل داره که: برای بار دوم نمیتونه یه عکس با پسوندJPG رو باز کنه سیستمم اپدیته تا امروز ویروس یابی کردم اما مشکل هنوز پابرجاست. البته با یه ورژن قبلش مشکلی نداشتم.ممکنه بفرمایید راه حل این مشکل رو. ممنون میشم. اعصابم بهم ریخت بخدا.

soheilaflatoni از این پست تشکر کرده است.
  2. afshindesign
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    3
    چه اروری میده میشه یه عکس از صفحه بزارید؟؟

3. soheilaflatoni
    admin Rank

امتیاز دستاورد:
    43
    شغل:
    جلوه های ویژه
    تصاویر Jpg از چه طریف باز نمیشن درگ میکنید داخل نرم افزار یا از طریق منوی file و Open
    و اینکه آیا برای همه نرم افزار ها به این صورته

4. reisi4
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    3
    با سلامی دوباره و خسته نباشید به همه دوستان
    من
    مشکل در باز کردن بعضی از عکس ها با فرمت jpgدر فتوشاپ 2018 دارم و در بهترین حالت 3عکس رو بیشتر نمیتونه باز کنه. ویندوز عوض کردم اپدیت کامل و فتوشاپ 3بار نصب کردم و انینستال کردم و 2بار کلا فتوشاپ رو از دوسایت جداگانه دانلود و نصب کردم اما هنوز مشکل باقیه چه کنم؟پیغام خطا اینه :

could not complete your request because of a problem parsing the JPEG data. گویا اتفاقی بعضی عکسا باز نمیکنه (لابد از عکس مذکور خوشش نمیاد) عکسها با گوشی سامسونگ گرفته شده و با نرم افزار های دیگه مشکلی ندارم جهت باز کردنشون. ممنون که واسه مشکلم وقت میزارین

پیوست ها:

5. reisi4
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    3
    تصاویر از هر طریقی باز بشن ایراد میگیره هم از طریق درگ کردن و هم از طریق open

6. reisi4
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    3
    خوشبختانه جناب سالار مدیر محترم سایت برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید راه حل رو در تنظیمات فتوشاپ دونستن و راهنمایی کردن مشکل حل شد. لینک حل مشکل : برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید
    برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید

7. reisi4
    karbar Rank

امتیاز دستاورد:
    3
    با اجازه مدیریت محترم سایت بسیار خوب مدرسه گرافیک اگه اجازه بدین لینک لایه باز افتر افکت و
    Photodex ProShow Producer جهت دانلود بزارم نمونه ها جالبه و گفتم حیفه به دوستان گفته نشه.
    برای دانلود و دیدن لینک ها با ید عضویت داشته باشید در صورت که عضو نیستید همین حالا اقدام کنید البته جهت دانلود لینک ها که در گوگل پلی قرار داره باید نهایتا از ***** شکن استفاده کرد.